Aktuality

Aktuálně v kavárně Triniti můžete vidět díla sochařky Barbory Chládkové.  Její sochy jsou figurální a skrz ně v hmotě, hlíně nebo kameni, zkoumá a poznává lidské postoje, vztahy, konflikty, situace a příběhy, a vlastně své i cizí nitro.

 

Sochy jsou v kavárně k vidění až do konce června 2016, kde si je mohou prohlédnout nejen klienti a přátelé J&T Banky, ale také široká veřejnost. 

Brněnská kavárna Triniti se 4. března znovu částečně proměnila v umělecký prostor. Vernisáží tu zahájil svou výstavu známý brněnský sochař Jiří Sobotka.

Brněnská kavárna J&T BANKA Café Triniti vystavuje od 9. dubna díla známého českého sochaře Michala Blažka. Nenechte si ujít tuto podívanou a vychutnejte si kromě nádherných děl i výtečnou kávu.

Od začátku února si v naší kavárně pochutnat na bohatých snídaních z kvalitních, čerstvých a regionálních surovin. Ať už jste milovníkem sladkých, zdravých nebo vydatných snídaní na vidličku, jistě si z naší nabídky vyberete. Přijďte k nám nastartovat váš úspěšný den.

Ucelenou nabídku snídaní najdete v nápojovém a jídelním lístku.

Vladimír Židlický se narodil v roce 1945 v Hodoníně, mezi lety 1971 – 1975 vystudoval fotografii na pražské FAMU. Dnes žije a pracuje v Brně jako fotograf na volné noze.

První říjen je mezinárodním dnem kávy a Brno – jakožto kavárenské město – plánuje řádné oslavy. K nim se pochopitelně připojí i naše kavárna Triniti, ve které se můžete těšit na spoustu zajímavých akcí a překvapení.

Popularita koňaku v Česku roste. Teď můžete koňak ochutnat i v našich kavárnách. Proč je koňak tak oblíbený, jak si správně vybrat ten pro vás nejlepší a jak ho správně pít?

Pro slunečné letní dny jsme si pro vás připravili nabídku nápojů, které skvěle chutnají a k tomu příjemně osvěží. Můžete si vybrat z nabídky mícháných nápojů z čerstvého ovoce a zeleniny nebo skvělých ledových čajů Henry & Sons.

V týdnu od 20.5.2013 byly v kavárně Trinity vystaveny tenisové poháry. Davisův pohár a Pohár federace si naživo přišlo prohlédnout mnoho návštěvníků, před kavárnou se tak tvořily fronty tenisových nadšenců.

Návrat k přírodě zažívá v poslední době nebývalou renesanci a čím dál víc se týká i vína. Mnohem častěji než dříve se tak můžete setkat s takzvanými biodynamickými víny. Ochutnat je můžete i v síti kaváren J&T Banka Café.

J&T BANKA Café